Włosy w kolorze tęczy z Keratynową koloryzacją – jak to zrobić?

Keratynowa koloryzacja - kolorowe włosy

Kolorowe włosy w stylu unicorn, grzywka w pastelowym odcieniu albo odważne pasma podkreślające twój charakter? Zafunduj sobie włosy, o których wszyscy marzą, ale jeszcze niewielu decyduje się je nosić. Sprawdź, jak uzyskać tropikalny look i cieszyć się wakacyjnym stylem przez cały rok.

 

Kolorowe włosy krok po kroku

Jeśli chcesz mieć pięknie wykonaną koloryzację zapomnij o domowych próbach. Od razu umów wizytę w salonie – dzięki temu masz pewność, że koloryzacja zostanie wykonana poprawnie od samego początku, kolorutrzyma się dłużej, a ty nie zniszczysz sobie włosów.

Jeśli zdecydujesz się na kolorowe włosy pamiętaj, że aby uzyskać taki efekt w pierwszej kolejności fryzjer musi rozjaśnić włosy do odpowiedniego poziomu, minimum 9 (jasny blond). Jeśli masz jasne włosy, nie trzeba wiele zmieniać. Fryzjer oceni też poziom porowatości włosów i dostosuje czas zabiegu, aby maksymalnie przedłużyć trwałość koloru.

JOICO Keratynowa koloryzacja Łukasz Urbański
JOICO Keratynowa koloryzacja Łukasz Urbański

Następnie zaprojektuje docelowy look po konsultacji z tobą i wybierze gotowe kolory z palety lub przygotuje mieszanki (poprzez łączenie kolorów), które w odpowiedniej kolejności i zgodnie z właściwymi technikami będzie nakładał na kolejne pasma.

Keratynowa koloryzacja Joico
Keratynowa koloryzacja Joico

 

Jeśli fryzjer używa Keratynowej koloryzacji nie musisz się martwić, po zmyciu farby twoje włosy będą miały piękny kolor i połysk oraz będą odbudowane i podatne na stylizację. Dodatkowo będą pięknie pachnieć, a jeśli zdecydujesz się na kolory z kolekcji Joico Confetti albo Metallic będą subtelnie mienić się w słońcu dzięki dodatkowi błyszczącej miki.

Keratynowa koloryzacja Joico Intensity
Keratynowa koloryzacja Joico Intensity

Zobacz jak uzyskać efekt kolorowych włosów dzięki Keratynowej koloryzacji krok po kroku:

Keratynowa koloryzacja Joico Intensity
Keratynowa koloryzacja Joico Intensity

Obejrzyj też film, z którego dowiesz się, jak dokładnie przebiega proces Keratynowej koloryzacji w tropikalnym stylu:

 

Jak pielęgnować kolorowe włosy w domu?

Kolorowe włosy są bardzo wymagające – musisz mocno dbać o ich kondycję, by kolor utrzymywał się jak najdłużej, był błyszczący i nasycony. Jak to zrobić?

Kolorowe włosy myj szamponami przeznaczonymi do włosów farbowanych i stosuj odżywkę z tej samej serii. Polecam zwłaszcza Co+Wash Color – szampon 2w1 w formie pianki, który zawiera silną odżywkę, dzięki czemu nie trzeba zmywać dwukrotnie włosów – to pomoże zatrzymać kolor na dłużej – radzi Łukasz Urbański, kolorysta gwiazd.

Szampon z odżywką 2w1 w piance
Szampon z odżywką 2w1 w piance

Przed stylizacją używaj produktów ochronnych, np. Joico Ironclad, które zabezpieczą włosy przed wysokimi temperaturami i zapobiegną rozchylaniu łusek, a co za tym idzie, utracie pigmentu.

 

Jak wrócić do swojego koloru?

Zatęskniłaś za swoim blondem albo musisz wrócić do klasycznego koloru włosów? Nic trudnego. Nie musisz czekać, aż kolor sam się zmyje. Z myślą o wszystkich, którzy kiedyś muszą pożegnać tropikalne kolory na swoich włosach, marka Joico zaprojektowała Color Intensity Eraser – bezpieczny puder, który w 30 minut rozprawi się z kolorem i przywróci naturalny odcień włosów.

Zawartość keratyny w JOICO Eraser sprawia, że włosy są odżywiane i odbudowywane podczas całego procesu zmywania koloru.

Zmywanie farb z Joico Eraser
Zmywanie farb z Joico Eraser

Aby to zrobić, umów się na wizytę u fryzjera, podczas której pigmenty zostaną delikatnie usunięte, a włosy skutecznie oczyszczone. Zupełnie nie obawiaj się o kondycję włosów po takiej koloryzacji. Jeśli wybrałaś keratynową koloryzację możesz mieć pewność, że struktura włosów jest tak samo jednolita jak przed zabiegiem i są one zdrowe od samego środka – radzi Łukasz Urbański, kolorysta gwiazd.

Chcesz przetestować Keratynową koloryzację Joico? Jeśli jesteś fryzjerem zgłoś się i otrzymaj darmowe próbki tych innowacyjnych farb.

Nie jesteś fryzjerem, ale chciałabyś przekonać się o skuteczności farb? Nic straconego! Przekaż link zgłoszeniowy swojemu fryzjerowi, a my prześlemy mu bezpłatną próbkę.

Keratynowa koloryzacja

 

Komentarze:

Włosy w kolorze tęczy z Keratynową koloryzacją – jak to zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *